W.i.t.c.h.

Hay Lin-obrázky

12. července 2007 v 14:43 | Hay Lin

Srdce Kondrakaru

12. července 2007 v 14:36 | Hay Lin
V Srdci Kondrakaru je duše šlechetné víly Xing Jang.Ta se obětovala a propustila draky,které věznil zlý vládce.Draci byli čtyři.Z nich udělala čtyři hlavní řeky Číny a poté se z ní stalo Srdce Kondrakaru.

Cornelia

12. července 2007 v 14:35 | Hay Lin
Je mi 14 let. Narodila jsem se 10. května ve znamení Býka. Nejsem moc hovorná, ale když promluvím, tak rozumně. Miluji kočky, bruslení a secondhandy.
Země- zadržuje klesání půdy proto její trojůhelník (magický znak) přepůlen, hrotem směřuje dolů.

Taranee

12. července 2007 v 14:35 | Hay Lin
Je mi 13 let, narozeniny slavím 23. března a jsem ve znamení Berana. Jsem klidná, trošku uzavřená, a chci mít všechno pod kontrolou. Běda však tomu, kdo mě rozzlobí... Miluji knihy, čím tlustší, tím lepší.
Oheň- živel který má v magii znak trojůhelníku s jedním hrotem obráceným nahoru.

Irma

12. července 2007 v 14:34 | Hay Lin
Je mi 13 let, narodila jsem se 13. března ve znamení Ryb. Vyznačuji se velikým temperamentem. Vždy mám co říct a jsem velkomyslná. Miluji svou želvu Lilit a zbožňuji koupání.
znak vody
Živel Voda teď chrání Irma.Může poručit vodě,vše co si zamane.Poručit jí aby se vypařila nebo poslat na někoho vodu.Může se koupat třeba nekonečno hodin,ale stejně nebude mít varhánky.

Will

12. července 2007 v 14:34 | Hay Lin
Je mi 14 let. Narodila jsem se 19. ledna ve znamení Kozoroha. Jsem trošku nesmělá, velice citlivá a zranitelná. Moje oblíbené předměty jsou biologie, chemie a fyzika. Jsem alergická na pyl. Miluji všechny vodní sporty a sbírám plyšové žáby. Vlastním Srdce Kondrakaru, v němž se spojují všechny energie v jednu velkou sílu.
Energii- srdce kondrakaru- spojuje živly dohromady do celku ve kterém jsou silnější. Jeho držitelka je Will.

Hay Lin

12. července 2007 v 14:33 | Hay Lin
Narodila jsem se 4. června ve znamení Blíženců. Myslím, že jsem dobrá a chápavá přítelkyně. Mám jemnou povahu, ráda kreslím
a projektuji.
Vzduch- jeho trojůhelník je přerušený protože brzdí tendenci stoupání ohně, jedním hrotem je obrácen vzhůru.
Vzduch- jeho trojůhelník je přerušený protože brzdí tendenci stoupání ohně, jedním hrotem je obrácen vzhůru.
 
 

Reklama